slovak english magyar spain agentura pre rozvoj gemera
Agentúra pre rozvoj Gemera
Fotogaléria z našich akcií

Späť na zoznam

03. januára 2017
Zlepšite sa v propagovaní Vaších produktov

Nedarí sa Vám efektívne propagovať svoje produkty, služby alebo podujatia? Profesionálne služby marketingových spoločností sú pre Vás príliš drahé? Neviete, ako využiť sociálne médiá pre Váš marketing?

Príďte 9.1.2017 do mestskej knižnice M. Hrebendu a naučte sa, ako Váš podnik či organizáciu efektívne zviditeľniť!

V januári si Agentúra pre rozvoj Gemera pripravila pre priaznivcov projektu PlaNET SOEN niečo výnimočné. Nasledujúci tréning v rámci tohto projektu sme sa rozhodli otvoriť pre verejnosť.

V pondelok - 9.1.2017, k nám zavíta rodák z Rimavskej Soboty Adam Pavella, ktorý už niekoľko rokov pôsobí v oblasti marketingu v Bratislave. Učastníci sa naučia, ako zaujať verejnosť svojim logom, sloganom, či názvom bez vysokých nákladov na marketingové agentúry, či dizajnérov. Dozvieme sa, čo všetko zo základov marketingu by si vedel urobiť každý sám a ako sa spropagovať na sociálnych sieťach. Okrem toho sa oboznámime s tvorbou jednoduchých web stránok pomocou šablón a povieme si aké sú základné chyby v marketingu a ako sa im vyvarovať.

Ak i Vás zaujíma táto téma, ste srdečne vítaní v podkroví knižnice M. Hrebendu 9.1.2017 o 13:45. Tréning je bezplatný a otvorený všetkým, ktorí majú chuť naplno naštartovať marketing svojej organizácie, podniku, produktu, či podujatia. Na tréning nie je nutné vopred sa registrovať. Tešíme sa na Vašu účasť.Príspevok pridal: Agentúra pre rozvoj Gemera