slovak english magyar spain agentura pre rozvoj gemera
Agentúra pre rozvoj Gemera
Fotogaléria z našich akcií

Späť na zoznam

11. apríla 2012
Workshop ReNewTown 29.3.2012

V štvrtok 29.3.2012 sa uskutočnil piaty zo série workshopov v rámci medzinárodného projektu ReNewTown. S odbornými prednáškami na tému Sviatky v období socializmu postupne vystúpili Mgr. Martina Mareková, pracovníčka Gemersko-malohontského múzea v Rimavskej Sobote, Mgr. Jana Uhrínová, Mgr. Martin Pliešovský a Ing. Aneta Vargicová , ktorí nám vo vzájomne sa dopl?ujúcich prednáškach predstavili najvýznamnejšie sviatky v období socializmu spolu s ukážkami zo spartakiád. Počas workshopu sa rozbehla diskusia, ktorá je pre tvorcov projektu veľmi prínosná pre plánovanie ďalších aktivít.

Všetkým účastníkom ďakujeme že si prišli a zárove? Vás všetkých pozývame na ďalší workshop, ktorý sa bude konať d?a 17.4.2012.Pilotný projekt vytvorenia múzea socialistických kuriozít je súčasťou medzinárodného projektu ReNewTown, do ktorého sú zapojení okrem Agentúry pre rozvoj Gemera ako jediného zástupcu zo Slovenska, aj partneri z Poľska, Českej republiky, Nemecka a Slovinska.

Projekt je realizovaný v rámci OP Stredná Európa a spolufinancovaný Európskym fondom regionálneho rozvoja(ERDF)Príspevok pridal: Mgr. Štefan Horváth